O NÁS

Hlavní část projektu je cílena  na děti ze základních škol. Cílem je seznámení a možnost vyzkoušet si vrcholový sport a méně rozšířené sporty, formou ukázek přímo na základních školách a testovacích hodin pořádaných přímo sportovními kluby a profesionály ve sportovním odvětví.

 

Ambasadorem projektu je Roman Šebrle. Další sportovci, kteří se do projektu zapojili, jsou Lucie Hrozová - mistryně světa v lezení a drytoolingu, Veronika Kolářová - letošní mistryně české republiky v tenisu, Václav Brabec - více mistr Světa v jachtingu mládeže a jednáme s dalšími vrcholovými sportovci. Na projektu spolupracujeme i s prvoligovým basketbalovým klubem USK Praha.

 

Všechny námi pořádané akce na Vaší škole jsou zcela zdarma jako i následně pořádané akce na straně sportovního klubu, nebo na sportovištích námi pro tento sport zajištěných.

 

Harmonogram akce na vaší škole:

- Stanovení data a prostorů pro konání akce po osobní konzultaci.

- Příprava akce v daný den (podle náročnosti pořádané akce)

- Předpokládaná doba akce je 45 minut (vyučovací hodina).

            o Program: představení sportu a sportovců, ukázka daného sportu profesionály s doprovodným komentářem, krátká diskuse, zapojení dětí do programu, soutěž

 

Pokračování akce se koná na sportovišti klubu, který ukázku pořádal. Datum a registrace na tuto akci bude přes rozhraní našich webových stránek Mladý sportovec.

 

Další oblastí naší organizace je pořádání turnajů, tréninkových kempů a pravidelných tréninkových jednotek ve sportovních disciplínách. Tato část je určena pro děti ze základních škol, středních škol, vysokých škol a i pro širokou sportovní veřejnost. Registrace na tyto aktivity probíhá také přes naše webové stránky.

KONTAKT

Milan Lebeda

+420 724 753 235

 

Šimon Prokop

+420 775 091 409

info@mladysportovec.cz